HAKKIMIZDA

İkbal Ambaj Dünü Bugünü

ANASAYFA - KURUMSAL - HAKKIMIZDA

İkbal Ambalaj Hakkında

İkbal Ambalaj, 2001 yılından beri, uluslar arası standartlara sahip modern makine ve tecrübeli kadrosuyla ulusal ve uluslar arası birçok firma ile hizmet vermektedir.Hizmet sektörüne hitap eden firmamız, matbaacılık ve ofset sektöründe karton kutu, mikro kutu, koli vb. ürünleri uluslar arası standart ve kalitede alanında uzman ve deneyimli ekibiyle üretmektedir. Uluslar arası standartlarda makine parkuruna sahip olan firmamız, baskı öncesi ve baskı sonrası sıvama ve yapıştırma gibi işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.


İkbal Ambalaj olarak Türkiye'deki ambalaj sektörüne uzun zamandır hizmet vermektedir.

Karton ve Ambalaj pazarında kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olan İkbal Ambalaj sadece yurt içi değil Yulrt dışında Karton ve Ambalaj sektöründe uluslararası bir pazarda kaliteli hizmet anlaşıyla çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

İKBAL OFSET SAN LTD ŞTİ olarak misyonumuz; oluklu mukavva sektöründe üstün teknoloji ve sürdürülebilir kalite-hizmet anlayışı ile müşteri beklentilerinin üstünde, ülkemiz ve dünya ekonomisi için rekabet düzeyi yüksek, çevre dostu ürünler üreterek, mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu yatırımcı oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

İKBAL OFSET SAN LTD ŞTİ olarak vizyonumuz yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren dört ayrı işletmede; eğitimli insan gücü ile pazara ve müşteri beklentilerine yön veren, kendi hammaddesini kendi üreten entegre ve lider bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Bizim için müşterilerimiz her zaman birinci önceliktedir. Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlar ve karşılarız. Şirket olarak müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet vermek ve bu beklentilere yön verebilmek en büyük hedefimizdir.

  • Gelişimin, değişerek gerçekleşeceği bilincindeyiz. Üretimde ve yönetimde, yeni fikirleri denemekte ve öğrenmekte istekliyiz. Bu sayede değişimlere uyum gösteririz.
  • Bizler işimizi iyi bilir, En iyi şekilde yapar ve takip ederiz. Biz iş başlamadan önce dikkatlice planlar, olumsuzluklara karşı önlem alırız. Bu nedenle; faaliyet alanımız çerçevesinde hesap verebilir ve hizmetlerimiz sonucu doğabilecek her türlü sonucu peşinen kabul ederiz.
  • Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Sektördeki yenilikleri ve dünyadaki trendleri takip eder, teknolojik yatırımlarımızla zamanın ilerisinde gitmeye çalışırız.
  • Başarıyı yakalamak için takım halinde çalışırız. Birbirimize yardım eder, bundan keyif alırız.
  • Verimlilik kurumumuzun en önemli çıktısıdır. Savurganlıktan uzak, kaynakları en iyi biçimde değerlendirerek üretim yapmak bize doğru üretimin, doğru zamanda ve doğru miktarda yapılmasını sağlar. Böylece amaçlarımıza ulaşmak için güç, süreçlerimizde hız, ürünlerimizde kalite ve kapasitemizde tam kullanım sağlarız.
  • Başarımızın temelinde rekabet gücümüz vardır. Yeni yöntemler geliştirmek, fırsatları değerlendirmek, problemleri çözmek ve mükemmeli yakalamak için çalışırız.
  • Kurumumuzda; verimliliğimiz için çalışanlarımızın motivasyonu şarttır. Biliriz ki motivasyonu yüksek çalışanlar, işe yüreğini veren insanlardır. Motivasyon için gerekli olan tüm olguları destekleyerek çalışanlarımızın mutluluğu önceliğimizdir.
  • Bilgi kurumumuzun en önemli katma değeridir. Bizler, kendimizi geliştirmenin, başarımızın sürekliliğini sağlamak için kritik öneme sahip olduğunu biliriz.